Recenze

 
Recenze a hodnocení můžete také shlédnout na mé facebookové stránce:  www.facebook.com/TerapieEvaLibnarova/reviews/
 
  •  
 
Ne každý má FB, a ne každý chce zveřejnit své jméno a podrobnější informace o sobě, proto jsou následující recenze anonymní:
 
 

"Když jsem se objednávala na svou první kraniosakrální terapii k paní Evě, vůbec jsem nevěděla, do čeho jdu. Hledala jsem jen nějaký způsob, jak začít pracovat s tělem. Zase se s ním spojit, naladit se na něj a tím celkově zlepšit kvalitu svého života. Před prvním sezením jsem měla řadu neduh od poruch příjmu potravy přes úzkosti až po neschopnost bytí v přítomnosti. Nečekala jsem od toho v podstatě nic a proto pro měl byl celý proces velice překvapující. 

Jako úplný laik jsem byla v první řadě udivená z toho, jak tak jemné doteky, mohou způsobit tak znatelné změny po těle již v průběhu terapie. Cítila jsem různé tlaky a brnění. Po sezení pak velkou únavu, ale to zásadní přišlo až během následujících několika dnů. 

Pocítila jsem obrovskou úlevu, uvolnění a pro mě dosud neznámý klidný pobyt v přítomném okamžiku. V hlavě jsem měla ticho, čisto. Kritika, která jela v podstatě neustále na plno a silně se podílela na patologiích v mém prožívání, se vypnula. To bylo neskutečně povznášející a úlevné. 

Kapitola sama pro sebe jsou pro mě rozhovory s paní Evou před i po terapii, které se dle mého z velké části podílí na procesu změny, který tento směr tělu přináší. Paní Eva celým procesem provádí velmi citlivě, laskavě a zároveň profesionálně. Vytváří velmi bezpečné, důvěrné a přijímající prostředí, ve kterém se mohou odehrávat nenápadné, ale velké změny. Efekt nebyl definitivní, nejednalo se pochopitelně o máchnutí kouzelným proutkem, stále to ještě chce spoustu práce. Ale efekt, který mi tato procedura přinesla a opakovaně přináší, je nedocenitelný. Proto v sezeních nadále pokračuji a paní Evu vřele doporučuji. :)"

                                                                                                                                    Anna                    

  •  

 

"Jsem moc ráda, že mohu docházet na Vaše kraniosakrální terapie, díky kterým jsem začala úplně jinak vnímat svoje zdravotní problémy. Prošla jsem spoustou lékařských vyšetření, ale bez výsledku. Na Vaší terapii jsem úžasně uvolněná, dokážu lépe naslouchat potřebám svého těla a načerpám novou energii. Je to jako veliký úklid, na konci kterého přichází uspokojení z vykonané práce."

                                                                             Petra

  •  

 

"Chodím k Evě pravidelně už přes rok a na naše sezení se vždycky těším. Odnáším si radost i klid, pochopení i motivaci - záleží na tom, co zrovna potřebuji nejvíc. Když jsem se léčila, chodila jsem na kranio, když jsem byla rozlámaná, srovnala mě bowenovka. Teď chodím na hlasovou terapii, při které mi Eva pomáhá rozvíjet dovednosti, které bych dříve nevěřila, že rozvíjet můžu. Učím se pracovat s dechem, poslouchat svoje tělo a ve finále i zpívat. Je to moje každotýdenní hodina (sebe)opečování s dlouhodobými účinky. (Některé přichází nenápadně, ale jsou tak upevněné, že se o ně teď můžu opřít.)"

                                                                            Hanka

  •  

 

"Chci se pochlubit Vaší péčí. Jednak bowenovou masáží, která mi vždycky pomůže a pak kraniosakrální terapií, která mne zbavila migrén. Trápí mne asi 25 let. Ani jsem nevěřila, že se jich někdy zbavím, i když na ně mám léky. Mívala jsem je minimálně 1x až 2x týdně. Nyní po zhruba roční terapii mám migrénu tak 1x za 2 měsíce. Při Vaší terapii mám ty neuvěřitelné pocity odhmotnění svého já, což je úžasné. Vždy se na Vás moc těším, jak si zase užiju."

                                                                                                                                       Lenka F.
  •  
 

"Vždy se těším do toho uklidňujícího prostředí, kde mě paní Eva Libnarová vřele uvítá na další terapii. Vím, že se mohu spolehnout, že v ten čas se zastaví svět kolem a že se mohu s její pomocí soustředit na sebe a svoje zdraví. Kraniosakrální terapie mi pomohla vylepšit jaterní obtíže, které jsem měla z léčení jiných nemocí a specialisti už si nevěděli rady. Kromě tohoto hmatatelného výsledku jsem celkově fyzicky i duševně ve větší pohodě a stále se to lepší. Těším se na každé naše setkání."

                                                                                                                                      Pavla T.

  •  
 

"S paní Evou se znám více jak rok. Poznala jsem se s ní ve chvíli, kdy jsem potřebovala podporu, toužila po změně a nedokázala jsem v sobě najít vnitřní klid. Absolvovala jsem čtyřikrát kraniosakrální terapii. Byl to pro mě neskutečný zážitek. Při setkáních se mi v příjemné atmosféře podařilo krásně uvolnit a napojit se na své tělo. Během terapie jsem prožívala různé pocity a viděla obrazy. Po skončení terapie jsem byla nabitá energií a cítila se šťastná a spokojená.

Paní Eva je příjemná, vyzařuje z ní klid a pohoda. Mám k ní naprostou důvěru. Její přítomnost, slovo a dotek jsou léčivé. Jsem moc ráda, že jsem ji poznala a v případě potřeby se na ní neváhám znovu obrátit.

   Martina K.

 

  •  

A aby to nevypadalo podezřele, tady je reference, kdy si to nesedlo:

"Milá paní Libnarová, velmi se omlouvám z objednaného termínu... Vše bylo v pořádku, nenastaly žádné komplikace, ale metoda a její provedení pro mne bylo nepřesvědčivé, abych měla potřebu jej absolvovat znovu. I tak děkuji za zkušenost a přeji hodně zdaru ve Vaší praxi."

                                                                                                                                    Ilona